Sms-owe wróżby

Categories Inne

Sms to jedna z podstawowych form współczesnej komunikacji. Ogólny dostęp do telefonów komórkowych i Internetu sprawia, że wiele jednostek wykorzystuje tę metodę w celach promocyjno-marketingowych.

Z narzędzia, jakim są sms-y korzystają również wróżki, świadcząc swoje usługi w ten właśnie sposób. Przyznać należy, że jest to bardzo wygodny sposób komunikacji z wróżką, a co ważniejsze, przynosi on pożądane efekty.

Wysyłając pytanie na określony numer telefonu mamy prawo oczekiwać rady, wskazówki, ewentualnie ostrzeżenia. Większość osób korzysta z pomocy wróżek w sytuacjach podbramkowych, czyli w momencie pojawienia się mniej lub bardziej poważnych problemów czy dylematów, nie mniej jednak są również osoby, dla których wróżka sms to oryginalna zabawa i wyjątkowe doświadczenie.

Jak wiadomo wróżba to nie wyrok, nie należy więc traktować jej dosłownie. Zadaniem wróżki jest wskazanie odpowiedniego kierunku działania lub alternatywnych możliwości rozwiązania problemu – ostateczna decyzja należy zawsze do osoby korzystającej z usług wróżki.

Ogólnie wiadomo, że sms wróżka udziela ogólnych wskazówek i rad, motywując odbiorcę do indywidualnych przemyśleń i refleksji, a docelowo szukania odpowiedzi na nurtujące problemy. Śmiało można więc stwierdzić, że wróżby za pośrednictwem sms w swoisty sposób oscylują wokół szeroko rozumianej psychologii, przynosząc przy tym pożądane efekty. Ważne jest jednak to, aby udzielane przez wróżkę informacje traktować wyłącznie jako wskazówkę, radę lub alternatywny kierunek działania, opierając na pozyskanych informacjach ostateczne decyzje.