Sok Noni – Sok z Super Rośliny

Categories Uroda i Zdrowie

Od wieków ludzkość poszukuje roślin, których prozdrowotne właściwości pomogą im uchronić się od różnego rodzaju chorób. Oczywiście w dzisiejszych czasach znajdziemy wiele gotowych suplementów w tabletkach, jednak znacznie zdrowiej jest posiłkować się produktami typowo roślinnymi.

Jednym z najzdrowszych naturalnych suplementów jest sok z noni, czyli z owoców morwy indyjskiej. Pochodzi ona z krajów południowo-wschodniej Azji oraz wysp Oceanu Spokojnego.

Sok z noni pomoże nam uchronić się przed różnego rodzaju nowotworami, jeśli tylko będzie zażywany regularnie. Poprawia on również profil lipidowy naszego organizmu, obniżając ilość cholesterolu LDL, który jest najczęstszą przyczyną miażdżycy. Suplement ten wykazuje również działanie przeciwbakteryjne. Dzięki niemu szybciej zwalczymy różnego rodzaju drobnoustroje chorobotwórcze, kolonizujące nasz przewód pokarmowy. Co więcej, właściwości przeciwbólowe soku z owoców morwy indyjskiej porównuje się z mocą działania morfiny przy znacznie mniejszej ilości skutków ubocznych.